O aplikacji

Nasz Bank Junior to przełom w edukacji finansowej. To aplikacja, która łącząc naukę z zabawą, pomaga dzieciom w wieku do 13 lat odkrywać tajniki oszczędzania, planowania budżetu i odpowiedzialnego wydawania pieniędzy. A wszystko to pod Twoją opieką!

 

Tajniki oszczędzania - Z naszą aplikacją oszczędzanie jest proste i przyjemne. Pokaż swojemu dziecku, jak efektywnie gromadzić oszczędności, ucząc je przy tym wartościowych umiejętności finansowych.

Planowanie budżetu - Nasz Bank Junior to narzędzie, które w przyjazny sposób wprowadzi Twoje dziecko w świat zarządzania finansami, ucząc je, jak mądrze planować wydatki i oszczędności.

Odpowiedzialne wydatki - Nasz mobilny bank pomaga dzieciom nauczyć się odpowiedzialnego wydawania pieniędzy, oferując im bezpieczne środowisko do nauki zarządzania swoimi pierwszymi finansami.

 

 

Jak to działa?

Wystarczy kilka prostych kroków, żeby rozpocząć korzystanie z aplikacji Nasz Bank Junior. Zobacz, jakie to proste!

 

  1. Wygeneruj kod QR ze swojej aplikacji Nasz Bank lub bankowości internetowej.
  2. Zainstaluj aplikację na telefonie dziecka i zeskanuj kod QR
  3. Wspólnie ustalcie pierwsze cele oszczędzania, monitorujcie postępy i wydatki

 

Funkcjonalności aplikacji:

 

Płatność BLIK! Zawsze pod kontrolą rodzica

 

Twoje dziecko może teraz korzystać z wygody płatności BLIK, ale zawsze pod Twoją akceptacją. Każda transakcja wymaga zatwierdzenia w Twojej aplikacji Nasz Bank, dając Ci pełną kontrolę i bezpieczeństwo finansów Twojego dziecka. Wygodnie i bezpiecznie – zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego dziecka.

 

Cyfrowe skarbonki z celami oszczędzania

 

Przez zakładanie kolejnych skarbonek, Twoje dziecko łatwo ustala cele oszczędzania i dąży do ich realizacji. To doskonały sposób na naukę planowania budżetu i doceniania wartości pieniądza, jednocześnie czerpiąc radość z osiągania osobistych celów.

 

Personalizacja aplikacji przez dziecko

 

Niech Twoje dziecko wyrazi siebie. Dzięki opcji własnego nicka, stworzenia awatara i zmiany tła, każde dziecko może czuć się wyjątkowo i angażować się w naukę finansów.

 

Cyberbezpieczeństwo

 

Ucz dzieci ostrożności w sieci, dyskutując o bezpieczeństwie przy każdej transakcji. Nasza aplikacja daje Ci pełną kontrolę, pozwalając chronić młodych użytkowników przed internetowymi oszustami.

Przewodnik użytkownika - Aplikacja mobilna "Nasz Bank Junior"

Korzystając z kart bankomatowych należy pamiętać o:

  • nie zapisywaniu numeru PIN;
  • nie trzymaniu numeru PIN i karty w jednym miejscu;
  • nie udostępnianiu numeru PIN i karty innym osobom;

Zgubiona lub skradziona karta VISA, MASTERCARD?

Fakt taki należy niezwłocznie zgłosić telefonicznie: +48 22 515 31 50 lub +48 828 828 828 czy też osobiście w dowolnej jednostce Spółdzielczej Grupy Bankowej lub Banku Spółdzielczego. Im szybciej zastrzeżesz utraconą kartę, tym mniejsze jest prawdopodobieństwo wystąpienia strat, powstałych w wyniku jej nieuczciwego wykorzystania!