Mapa placówek
kontakt email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Banery reklamowe
baner SGB Leasing
banner statyczny3d
 od Sylwii 072017SGB baner 240x240 px
kredyt

Szybsze zakupy przez internet

Klienci indywidualni Banku Spółdzielczego w Pruszczu Pomorskim dostają do dyspozycji nowe, szybkie i bezpieczne narzędzie płatności za transakcje internetowe jakim jest system PayByNet. Rozwiązanie, które Bank wspólnie wdrożył z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A., umożliwia bezpośrednie rozliczenie zakupów online pomiędzy konsumentem – klientem banku, a sprzedawcą – sklepem internetowym.

PayByNet

 PayByNet to jedyny system przelewów internetowych, który realizuje transakcje również w weekendy. Umożliwia także uiszczanie opłat administracyjnych na rzecz urzędów. Jest to nowoczesna i bezpieczna internetowa platforma transakcyjna z gwarancją realizacji płatności, funkcjonująca 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. pośrednicząc w wymianie informacji między podmiotami transakcji (bank klienta - sprzedawca/urząd) a jednocześnie będąc instytucją, którą banki darzą zaufaniem, staje się ważnym gwarantem bezpieczeństwa usługi PayByNet. Dzięki przekazywanej online informacji o wykonanym przez klienta przelewie sprzedawca towaru lub usługi może natychmiast przystąpić do realizacji zamówienia. KIR S.A. jest dla sklepów internetowych gwarantem, że transakcja zostanie rozliczona w określonym terminie.

 Jak korzystać z PayByNet ?

Przelew z PayByNet wykonuje się w kilku prostych krokach. Po wybraniu w sklepie towaru, klient wskazuje jako formę płatności PayByNet. Następnie wybiera, czy chce zapłacić kartą płatniczą, czy przelewem. Jeśli wybierze przelew, po wskazaniu odpowiedniego banku PayByNet automatycznie skieruje go na stronę logowania do systemu. Po wejściu na swoje konto klient zobaczy wypełnione już dane przelewu, kierowanego bezpośrednio do sklepu internetowego. Może sprawdzić, czy zgadza się nazwa i adres sprzedawcy oraz kwota. Po zaakceptowaniu, przelew trafia bezpośrednio do realizacji. Przy wybraniu płatności kartą wystarczy wypełnić niezbędne dane i zatwierdzić transakcję. PayByNet natychmiast wysyła do sklepu informację o dokonaniu płatności, więc ten może niezwłocznie przystąpić do realizacji zamówienia. KIR S.A. jest dla sklepów gwarantem, że transakcja zostanie zrealizowana w określonym terminie. Dowiedz się więcej: http://paybynet.pl/dla-internauty/co-to-jest-pbn   ( w kroku drugim wybierz SGB Spółdzielcza Grupa Bankowa, a następnie wyszukaj po województwie Banku Spółdzielczego w Pruszczu Pomorskim).

 Listę sklepów internetowych umożliwiających dokonywanie płatności PayByNet znajdziesz tutaj http://paybynet.pl/dla-internauty/tu-kupisz-z-pbn

 

Bank internetowy
KURSY WALUT NBP
(nr tabeli: 223/A/NBP/2017)
Waluta
KURS ŚREDNI
USDUSD3,5965
EUREUR4,2419
HUFHUF1,3593
CHFCHF3,6266
GBPGBP4,7662
UAHUAH0,1358
Data publikacji: 2017-11-17 Źródło: NBP
SWIFT CODE
Kalendarz
 
Listopad 2017
 
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Zegar